Обзоры

Огляд кросівок Inov-8 X-Claw 275

Українка в трейлі Анастасія Данилюк описує на своїй сторінці у Facebook перші враження від кросівок Inov-8 X-Claw 275:

“Кросівки отримала у вересні від Inov-8 , вирішила що основне тестування проведу на Zhovkva trailrun. Декілька разів бігаючи в цих кросівках на довгих тренуваннях ніяких сумнівів по зручності та комфортності не виникло.

Дистанція на змаганнях Zhovkva trailrun досягала близько 26 км та 650 м набору, тому відчути та оцінити взуття вдалось від початку до кінця дистанції…

X-claw 275 спеціально створені для довгого бігу по лісам і горам, піску та траві, болотяному та в'язкому покриттю та інших екстримальних умовах. Це все як раз і було в Жовкві.

М'яка підошва з агресивними шипами, які мають довжину 8 мм відмінно розроблено для зачіплювання за будь-яку поверхність, тому при підйомі не було ніяких незручностей з буксуванням та проскользуванням ноги.

Проміжна підошва PowerFlow дуже гнучка, яка повертала енергію удару.

Вшитий язичок захищав від потрапляння дрібних камінців та піску всередину.

Ноги не пріли та не ковзали всередині кросівок, оскільки бігла в шкарпетках від Inov-8. Хоча вперше натерла верх мізинців на обох ногах, цього не було відчутно під час бігу.

Оскільки маю проблеми з п'ятками, думала, що буде дискомфортно, тому що п'ятка у кросівках не сильно м'яка. Але проблем з цим не було, що мене здивувало.

Система MetaCradle міцно та ефективно закріпила кросівок на нозі, тому вона ні разу не підвернулась.

Декілька раз при проходженні дистанції зачіплювалась за коріння, ожину, гілки, потрапляла в болото та завдяки надійності та міцності тканини з пропиткою DWR ніде не порвала верх кросівка, та не промочила ноги.

При спусках боліли великі пальці, оскільки вони впирались в носок, який є жорстким, та передня частина стопи була сильно забита, але це було лише невеликим мінусом, що я відчула на кінець дистанції.

Знаю точно, що більше 30 км в цих кросівках не побіжу.”

Детальніше тут.

Хоч Анастасія дуже сумнівалась у виборі взуття для Чемпіонату Світу з трейлранінгу 2016 року, та все ж таки обрала Inov-8 X-Claw 275.

Пробігавши у взутті всю зиму спортсменка зробила нові висновки:

Плюси:

1. Комфорт (зручні на нозі, мають широкий носок);

2. Легкість на нозі (275 г) (навіть коли забігаєш в багнюку, сніг тощо, швидко очищаються та не забиваються);

3. Агресивна підошва (має сильне зчеплення з різними поверхнями: землею, снігом, камінням, травою, забезпечує стійкість та міцність ноги);

4. Амортизація (чудово пом'якшує силу удару, навантаження на суглоби);

5. Зовнішній вигляд (акуратні, приємні кольори);

6. Водостійкість (за рахунок спеціального покриття тканини, з однієї сторони працює водонепроникність, а з іншої вентиляція).

Мінуси:

1. Тонкі шнурівки (постійно розв'язуються);

2. На фото видно, що під бокові наклеєні смужкі зайшла вода, і клей змінив колір (але на загальне враження кросівок суттєвих ролі не зіграло це).

Порівняння осінь-зима:

1. Особливо різниці в бізі по грунту чи снігу не відчутно;

2. Сніг легко відстає, не налипає;

3. Протектор чудово працює на слизьких поверхнях покритих снігом;

4. Не промокають;

5. Ноги та пальці в мінусову погоду не замерзали;

6. Шнурівки всерівно розв'язуються”.

Залишити відповідь