Публичный договор

1.   Загальні положення

1.1. Ця угода укладається між інтернет-магазином «Ultra Extreme» - компанією, що надає доступ та послуги сайту ultra-extreme.com.ua (далі по тексту - сайту), і приватною особою - відвідав хоча б одну сторінку сайту або скористався хоча б одним з сервісів, що надаються в рамках сайту, без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту - відвідувачем сайту).

1.2. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту ultra-extreme.com.ua.

1.3.Використовувати інтерактивні ресурси сайту ultra-extreme.com.ua, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі (користувачі) сайту.  

2.Особисті відомості і безпека

2.1. Інтернет-магазин «Ultra Extreme» гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2.2.У деяких випадках інтернет-магазин «Ultra Extreme» може попросити Вас зареєструватися або надати особисті відомості. Надана інформація використовується при обробці замовлення в інтернет-магазині, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.

2.3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Особистий кабінет».

2.4.Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин «Ultra Extreme» з Вашого явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

2.5.Як і багато інших сайтів, інтернет-магазин «Ultra Extreme» використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

2.6. При оплаті замовлень в роздрібному магазині за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на спеціальному мобільному банківському терміналі. При цьому жодна конфіденційна інформація, крім повідомлення про оплату, в інтернет-магазин «Ultra Extreme» не передається.

2.7. При оплаті замовлень на сайті інтернет-магазину «Ultra Extreme» за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на захищеній платіжної сторінці банку, на якій буде потрібно ввести дані платіжної картки. Після успішної транзакції (успішної оплати замовлення платіжною карткою на платіжній сторінці банку) відвідувач сайту автоматично переадресовується на сторінку замовлення, де вказано номер сформованого замовлення.                                                                                                                                                                                                                                         

2.8. Дані на сайті ultra-extreme.com.ua мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

3. Політика конфіденційності

3.1.Деякі об'єкти, розміщені на сайті ultra-extreme.com.ua, є інтелектуальною власністю інтернет-магазину «Ultra Extreme». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.  3.2. Погоджуючись з умовами, Користувач надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою пов'язаних з можливістю надання інформації про товари і послуги, які потенційно можуть становити інтерес, а також з метою збору і обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень ultra-extreme.com.ua.

4. Використання матеріалів сайту  

4.1. Авторські права на матеріали сайту, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать інтернет-магазину «Ultra Extreme».

4.2. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

5. Заключні положення  

5.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті ultra-extreme.com.ua або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач сайту автоматично приймає умови цієї угоди.

5.2. Відвідувач сайту приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що інтернет-магазин «Ultra Extreme» буде розцінювати факт використання користувачем сайту ultra-extreme.com.ua, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.  

5.3.Діяльність інтернет-магазину «Ultra Extreme» проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

5.4. Умови цієї Угоди можуть бути змінені інтернет-магазином «Ultra Extreme» в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою